Anasayfa - Hakkımızda

Cunda Vrodi Otel

Hakkımızda

Merhaba ! Ben Ali Adnan Şenel. Daha önce,15 yıl boyunca yine Ayvalık Sarımsaklı ‘daki Hotel Palmera Resort adlı, mülkiyetimdeki tatil otelini başarıyla işlettim. Ancak, büyük bir otelin işletme sorumluluğunun verdiği ağır yorgunluktan dolayı artık mesleğime daha küçük ve keyifli bir otelde devam etmeye karar verdim. Şu anda Cunda Vrodi Otel ‘in işletmecisiyim.

Burası, yerel tabirle Cunda Eski Yol (15 Eylül Caddesi) üzerinde , Cunda merkeze, sahile ve ünlü balık restoranlarına yaklaşık yalnız 150 metre yürüme mesafesinde 10 odalı küçük bir otel. Beşer odalı iki bloğun arasında, yemyeşil, sakin ve dinlendirici, şirin, huzurlu bir bahçesi var. Bahçemizin hemen kenarında da; yine beğeneceğinizi düşündüğümüz ve kahvaltı servisini yaptığımız şirin bir camlı kış bahçemiz var. Cunda otellerinin en büyük özelliklerinden biri olan kahvaltı olayına biz de çok önem veriyoruz. Mümkün olduğunca çeşit bolluğu, doğallık ve lezzete yönelen bir kahvaltı konseptimiz var.

Odalarımız, otantik ve modern karışımı abartısız, sade ve fonksiyonel donanımla döşelidir. Ortalama 500 metre çaplı çevresinde tarihi yerler; 1 km çaplı çevresinde ise doğal güzellikler, koylar ve denize girilebilecek  “Beach” tarzı yerler bulunmakta. Gündüzün deniz ve gezme sefasından sonra da; akşamları ünlü Cunda restoranlarında alacağınız onlarca çeşit nefis mezeler ve taze balık, kalamar, ahtapot türevi yemeklerle, inanın gecenin bitmesini hiç istemeyeceksiniz!

Kısacası; diğer her tatiliniz gibi, Cunda’dan ve Vrodi Otel’den de güzel anılar biriktirerek gideceğinizi umuyor ve inanıyoruz. Sağlık ve sevgiyle kalın ....

Otantik ve Organik Cunda Pazarı Meydanı’na yalnızca 300 metre mesafede bulunan otelimizin bünyesinde ücretsiz otopark (* Kısıtlı kapasitede) bulunmaktadır. Tüm odalarımızda; klima ve uydu kanallarını izleyebileceğiniz bir düz ekran TV bulunmaktadır. Odalarımızın altı adedi üst katta balkonlu, bahçe veya kısmi deniz manzaralı; diğer dördü ise yüksek zeminde ve bahçe manzaralıdır. Bunlardan birisi ise bağlantılı oda da denilen aile odasıdır. Banyoların donanımı otantik aynalı hilton lavabo, askılı klozet ve cam duşakabinlidir. 

İki bloğun arasında yaklaşık 300 metrekare çim ve çiçek çeşitleriyle bezeli bir bahçesi vardır. Otelin resepsiyonu gece belli bir saate kadar açık olup, tesis genelinde ve bahçede ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. 

En yakın havaalanı Balıkesir - Edremit Körfez Havaalanı tesise yaklaşık 40 Km. - İzmir Adnan Menderes Havaalanı ise 170 Km. dir. 

Konaklama ve Rezervasyon Bilgileri : 

Check-out (Otelden Ayrılış ) Saati : En geç 12.00 ‘ye kadar   Check-in (Otele Giriş) saati : En erken 14.00 ‘den sonra.
Kahvaltı Servisi Saati : 09.00 –11.00  dir.

Rezervasyonunuz, telefon görüşmesi ve bilgilerin alınması sonrası onaylandıktan sonra, ödeme şekli tercihinize göre; nakit ödemeyi tercih ederseniz, size banka hesap bilgilerimizi gönderiyoruz. Bir gecelik ön ödeme veya rezervasyon toplam tutarını hesaba havale etmeniz gerekmektedir. Eğer kredi kartlı ödemeyi tercih etmişseniz; bize kart bilgilerini göndermeniz devamında Mail-Order sistemiyle bir gecelik ön ödeme veya rezervasyon toplam tutarını sizin onayınızla kartınızdan çekiyoruz. Bir gecelik ön ödeme alınmışsa; kalan bakiyeyi mutlaka otele girişte ödemeniz gerekmektedir!

Cunda Vrodi Otel

Bulutomo